FIZIKALNA MEDICINA I REHABILITACIJA

1. ODJEL ZA FIZIKALNU MEDICINU I REHABILITACIJU
  2. ODJEL ZA FIZIKALNU TERAPIJU
  3. ODJEL ZA REHABILITACIJU DJECE

Specijalna bolnica za ortopediju i rehabilitaciju „Martin Horvat“ Rovinj – Rovigno je suvremeni zdravstveni centar za rehabilitaciju i liječenje bolesnih stanja lokomotornog sustava fizikalnom medicinom. Bez obzira na stupanj vašeg invaliditeta i životnu dob te da li su vaše tegobe nastale kao posljedica ozljede ili oboljenja, naš stručni tim pomoći će vam da boravak u našoj ustanovi maksimalno iskoristite za poboljšanje svog zdravstvenog stanja. Nudimo dijagnostiku i programe pred i post operativne rehabilitacije, terapije za akutna i kronična bolna stanja te programe rehabilitacije i preventive za grupe, sportaše i rekreativce, kao i sve druge građane koji imaju bilo kakve tegobe s mišićno – koštanim sustavom ili samo žele u našoj ustanovi preporučenom terapijom unaprijediti zdravlje.